běžné otázky


Jak mi zašlete zakoupený řidičský průkaz?Zakoupený řidičský průkaz vám bude zaslán prostřednictvím národní nebo mezinárodní přepravní agentury v závislosti na zemi. Běžně využíváme služby DHL. Přenos tohoto dokumentu se provádí nejlepším možným způsobem.


Kolik stojí nákup řidičského průkazu na tomto webu?


Nákup řidičského průkazu na tomto webu začíná na 950 EUR a může stát až 1 500 GBP, v závislosti na požadované kategorii. V této platbě jsou zahrnuty náklady na dopravu vašeho řidičského průkazu. Řidičský průkaz se navíc kupuje ve dvou částech, polovina před a polovina po ultra bezpečném doručení dokumentu.


Kombinují teploty nepřijatelné chování?


Od chvíle, kdy odešlete své údaje vyplněním našeho formuláře, který obsahuje všechny identifikační dokumenty nezbytné k získání řidičského průkazu, budete muset počkat 5 až 6 dní, než vám bude řidičský průkaz zaslán. podle našeho uvážení z našeho pravidelného kanálu.


Musím opustit autoškolu?


Rozhodně ne. Pokud jste již zapsáni do autoškoly, můžete stále absolvovat autoškoly, zejména praktické. Nemusíte skládat písemné a praktické zkoušky. Usnadňujeme vám získání licence, ale musíte umět řídit.


Bude zachována anonymita kupujícího?


Služby na těchto webových stránkách podléhají přísným předpisům o ochraně údajů, ve kterých je anonymita kupujícího plně chráněna ručně i šifrováním dat. To znamená, že informace zadané na tomto webu nejsou přístupné třetím stranám a hackerům.


Musíme si položit otázku ohledně opravy dokumentu?


Samozřejmě, že ne, řidičský průkaz, který jste získali, je plně legální a registrovaný ve vládních databázích, které se týkají vašeho dokladu, takže nikdy nebudete mít problémy s policií nebo jinou institucí nebo osobou.


Jak mi zašlete zakoupený řidičský průkaz?


Vezměte prosím na vědomí, že při zadávání objednávky je velmi důležitým krokem poskytnutí vašich výrobních informací jako osobních údajů o vás. Naší povinností je uchovávat informace v bezpečí, aby byli naši zákazníci chráněni před rizikem. K ochraně vašich dat používáme databázi vytvořenou naší organizací, která uchovává všechna data našich zákazníků, a používáme pokročilé technologie k ochraně této databáze před některými hackery dat. Z tohoto jednoduchého důvodu zabezpečení neukazujeme příklady naší práce, protože vzorky se ukázaly jako neprofesionální, protože to znamená, že vlastník tohoto testovacího dokumentu riskuje neznámo. Vaše data jsou u nás v bezpečí a nebudou z žádného důvodu předána třetím stranám.


Jak obnovím nákup švédského řidičského průkazu, když u vás nakoupím?


Alla svenska körkortens zvuková licence pro všechny země pro všechny země informace od kontaktního obchodníka registrátora na systemet.